درباره موسسه فرهنگی هنری هـ

درباره موسسه
شما اینجا هستید:

ما کی هستیم

مؤسسه‌ی فرهنگى هنرى هـ در سال ۱۳7۶ با مجوز نشر کتاب آشنا به شماره ثبت 2528 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و چاپ کتاب تاسیس گردیده است. در این سال ها این موسسه با چاپ و پخش صدها کتاب و فعالیت در تولید سی دی های (لوح فشرده) کاربردی و آموزشی توانسته است بخش قابل توجهی از بازار را در اختیار خود قرار دهد و تا حدودی اهداف خود را محقق سازد
آثار این موسسه از لحاظ محتوا، بسيار متنوع و گسترده‏‌اند و به گواهى صاحب‏‌نظران، بسيارى از آنها، از منابع ممتاز و معتبرى هستند كه تاكنون منتشر شده اند.
موسسه فرهنگی هنری هـ از سال 1399 با هدف شناسایی نویسندگان نوقلم و پرورش آنها فعالیت خود را در زمینه آموزش داستان نویسی گسترش داده است و هم اکنون با برگزاری دوره های مختلف داستان نویسی، ویراستاری و … از فعالان این عرصه در کشور است
این موسسه در سال های اخیر با برگزاری جشنواره ها، نمایشگاه ها، ارائه محصولات تخصصی، چاپ کتاب و … با همکاری اساتید برجسته کشوری همواره در تلاش است فرهنگ جامعه را ارتقاء ببخشد و فرصتی برای دیده شدن نویسندگان گمنام کشور فراهم کند.

چرا ما را انتخاب کنید

  • با توجه به فعالیت های مؤسسه فرهنگی هنری هـ در زمینه چاپ و پخش صدها کتاب و فعالیت در تولید سی دی های (لوح فشرده) کاربردی و آموزشی، این موسسه می تواند به عنوان یک منبع ممتاز و معتبر برای کسانی که به دنبال اطلاعات و مطالب مفید در زمینه کتاب و آموزش هستند، محسوب شود. همچنین با برگزاری جشنواره ها، نمایشگاه ها، ارائه محصولات تخصصی، چاپ کتاب و … با همکاری اساتید برجسته کشوری، این موسسه در تلاش است فرهنگ جامعه را ارتقاء ببخشد و فرصتی برای دیده شدن نویسندگان گمنام کشور فراهم کند.

تجارب ما

چاپ و نشر - 26 سال
طراحی جلد و پوستر مجله و کتاب - 8 سال
عکاسی - 6 سال
تولید محتوا - 5 سال
بازاریابی - 5 سال
رستوران و کافی شاپ - 2 سال

منافع کار کردن با ما

برگزاری جشنواره ها، نمایشگاه ه

از نمایشگاه‌های مختلفی از آثار هنرمندان معاصر، نمایش‌های تئاتر و سینما، کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌های متخصصان در زمینه‌های مختلف هنر و فرهنگ لذت ببرید. برای شرکت در این جشنواره، لطفا به سایت موسسه هـ مراجعه کنید و ثبت نام خود را انجام دهید. ظرفیت محدود است پس عجله کنید!

همکاری اساتید برجسته کشوری

همکاری اساتید برجسته کشوری یکی از راه‌های توسعه علمی و پژوهشی در ایران است. این همکاری می‌تواند باعث افزایش کیفیت و کمیت مقالات علمی، انتقال دانش و تجربه، و ایجاد فرصت‌های جدید برای دانشجویان و پژوهشگران شود. همکاری اساتید برجسته کشوری می‌تواند در زمینه‌های مختلف علمی، فناوری، هنر، ادبیات، و فرهنگ صورت گیرد و نتایج مثبت و ماندگاری برای جامعه ایرانی به همراه داشته باشد.

چاپ و پخش صدها کتاب

آیا به دنبال کتاب‌هایی هستید که می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند؟ آیا می‌خواهید از تجربه‌های بزرگان جهان بهره‌مند شوید؟ آیا علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های جدید و ارتقای سطح خود هستید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس از فرصت استثنایی که موسسه هـ برای شما فراهم کرده است، از دست ندهید. موسسه هـ با سال‌ها تجربه در حوزه چاپ و پخش کتاب، صدها عنوان از بهترین کتاب‌های روز دنیا را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت موسسه هـ یا تماس با شماره تلفن زیر، از لیست کامل کتاب‌های موجود و شرایط خرید آن‌ها مطلع شوید. این فرصت را از دست ندهید و همین حالا با موسسه هـ تماس بگیرید. موسسه هـ، همراه شما در راه تحول.

فعالیت در تولید سی دی های (لوح فشرده) کاربردی و آموزشی

آیا به دنبال یک راه ساده و ارزان برای افزایش دانش و مهارت های خود هستید؟ آیا می خواهید از جدیدترین و کاربردی ترین منابع آموزشی بهره مند شوید؟ اگر جواب شما بله است، پس از محصولات موسسه هـ استفاده کنید. موسسه هـ با سال ها تجربه در زمینه تولید سی دی های (لوح فشرده) کاربردی و آموزشی، به شما کمک می کند تا با هزینه کمتر و زمان کمتر، به اهداف خود برسید. موسسه هـ با بهره گیری از متخصصان مجرب و روش های نوین آموزشی، سی دی هایی را در زمینه های مختلف از جمله زبان خارجی، کامپیوتر، حسابداری، مدیریت و … تولید کرده است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه هـ یا تماس با شماره تلفن زیر، از لیست کامل محصولات مطلع شوید و سفارش خود را ثبت کنید. با محصولات موسسه هـ، گام بزرگی در راه پیشرفت بردارید.